Script & Cast, спільний пітчинг сценаристів та акторів | 22.12.20

Така подія проходитиме в Україні вперше.

Учасники Script & Cast pitch зможуть презентувати себе або свій проєкт перед продюсерами, кастинг-директорами, агентами й режисерами. Участь у заході — безкоштовна.

Для акторів і сценаристів Script & Cast pitch — це гарна нагода розпочати кар’єру або пришвидшити її ріст, знайти команду для втілення майбутнього фільму, нагадати про себе та розширити власну мережу контактів.

«Акторам, як і представникам інших кінопрофесій, окрім творчого аспекту необхідний нетворкінг. Це одна з вагомих складових нашої професії. Керуючись зарубіжним досвідом і потребами до налагодження комунікацій, нових партнерств і запуску проєктів у цей виснажливий пандемічний час, ми вирішили створити окремий майданчик для нетворкінгу кінопрофесіоналів. У перспективі ми плануємо залучати представників більшості кінопрофесій до такого роду самопрезентації, а також зробити захід щорічним», — розповідає кастинг-директорка Ольга Любарова.

Учасників пітчингу обиратиме журі у складі режисерки, сценаристки й письменниці Марисі Нікітюк, кастинг-директорки Олени Шевчук, засновниці DreamCast, кастинг-директорки Ольги Любарової, засновника Terrarium Дмитра Сухолиткого-Собчука, проєктної менеджерки Terrarium Олександри Сорохан.

Щоб податися на відбір, актори мають підготувати презентацію та заповнити реєстраційну анкету на www.dreamcast.in.ua/pitch (для цього потрібно мати профіль на DreamCast).

У сценарному відборі можуть брати участь студенти курсів Terrarium 2018/2019/2020 років. Для цього вони мають визначитися з проєктом, який буде пітчингуватись, і заповнити реєстраційну форму: shorturl.at/muJNP з коротким відеопітчем свого сценарію.

«Ми хочемо відібрати на пітчинг учасників наших попередніх сценарних курсів, які доопрацювали свою ідею для фільму та готові презентувати її кіноспільноті. Пітчинг потрібний для сценариста, оскільки він може не лише заявити/нагадати про свій проєкт, але й знайти собі продюсера, режисера чи команду для подальшої роботи. Хочеться, щоб можливість презентувати свій сценарій була доступною у кіносередовищі для тих, хто цього потребує», — коментує Олександра Сорохан, співорганізаторка заходу.

Подію можуть вільно відвідати всі учасники кінопроцесу. Для цього слід заповнити анкету тут: www.dreamcast.in.ua/pitch.

Захід буде проходити за всіма вимогами МОЗ з обмеженою кількістю гостей та учасників. Місце проведення — Kooperativ (вул. Січових Стрільців, 23А). Дата проведення — 22 грудня. Початок о 18.00.

Організатори: кастинг-портал DreamCast і сценарна майстерня Terrarium за підтримки Українського культурного фонду. Генеральні партнери заходу – Zodiac.film та Latinium. Інформаційний партнер Script & Cast pitch — DzygaMDB.

DreamCast — професійний кастинг-портал для кастинг-директорів, акторів та агентів. Він дає змогу розміщувати кастинги, завантажувати акторські відео- і фотоматеріали, а також в автоматичному режимі отримувати сповіщення про нові проєкти.

Terrarium — платформа для сценаристів, де авторам допомагають розвинути власний проєкт. Terrarium організовує інтенсиви, воркшопи, лекторії та інші курси сценаристі

Джерело: Dzyga MDB