Майстер-клас від ТОП-сценаристів США і України | 18.03.21

Якщо ви пишете сценарії і мрієте, щоб їх купили, тоді реєструйтеся на майстер-клас “Сценарний трамплін”, який відбудеться 18 березня о 18:00.

ПРОГРАМА МАЙСТЕР-КЛАСУ

Драматургія. Як мрію перетворити в реалізований проект. Сеттінг. Логлайн, Синопсис, Трітмент.

Серед спікерів:

Стів Каплан. Творець HBO Workspace і програми HBO New Writers. Викладач в університетах Ліги Плюща. Автор легендарної книги “Приховані інструменти комедії”. Учні Стіва Каплана творці таких легендарних серіалів як: “Друзі”, “Теорія великого вибуху”, “Секс і місто”.

Сергій Касторних. Один з найбільш затребуваних сценаристів України. Співпрацює з більшістю українських кіностудій і топових продакшенів, серед яких: Film UA, Kinorob, Pronto film, Lime Lite, Starmedia, Evos film, Bad Raven, Brama films та ін.

Денис Замрій. Сценарист чотирнадцяти фільмів та автор п’яти художніх книг. Викладач драматургії та сценарної майстерності. Академік Академії кіномистецтва України. Проректор Українського інститу підвищення кваліфікації працівників телебачення, радіо та преси.

Ірина Вратарьова. Співзасновниця кіно-театральних компаній IN AVIVA і BRAMA FILM. Сценаристка, продюсер і шоуранер проектів для топових телеканалів. Креативний продюсер кіно-серіального виробництва Нового каналу (2017-2018). Лектор з теорії драми, сценаристці і роботи з інформацією.

Більш детальна інформація і реєстрація: https://wep.wf/8q4t7q