Сценарна майстерня малобюджетного короткометражного кіно

ПОДІЯ У ФЕЙСБУЦІ

ВІДЕО ЛЕКЦІЇ У ФЕЙСБУЦІ

Кіно живе і буде жити. Всупереч кризам, обмеженням і масштабним світовим викликам. Ми беззаперечно віримо в силу драматургії. Деколи потужна кіноісторія – це просто одна локація і двоє акторів, і цього достатньо, аби захопити глядацькі серця. Ви переконаєтесь у цьому на прикладах успішних коротких метрів, які здобули міжнародне визнання, проте мали обмежений бюджет.

Яка мета майстерні?

* показати як працює успішний малобюджетний сторітеллінг на прикладах коротких метрів, що стали переможцями престижних міжнародних фестивалів.
* проаналізувати сценарії (синопсиси, трітменти) авторів-учасників майстерні з точки зору посилення історії при невеличкому бюджеті.
* зацікавити процесом виробництва кіно та написання сценарію нову аудиторію, посвятити в процес розробки ідеї.
* надихнути сценаристів та підштовхнути їх до нових ідей!

Програма складається:

** 1,5 годинна онлайн лекція аналізу драматургічної структури на прикладах найцікавіших малобюджетних коротких метрів, які здобули міжнародний успіх // Публічний доступ
** спеціальний показ фільмів від LISFF Wiz-Art Часопростір. Короткометражки тут і зараз із фільмами-прикладами з лекційної частини // Публічний доступ
** 10 годинних особистих онлайн-розмов з 10 учасниками за ідеями-синопсисами-сценаріями коротких метрів. // Закритий доступ. Публікація відеофрагментів розмов – за згодою учасників.

Участь у майстерні безкоштовна. 5 учасників/ць зі Львова, 5 – з інших міст. Вимоги необов’язкові, але бажані: це ваш перший або другий сценарій; дія відбувається в 1-2 локаціях; в історії до 3 персонажів.

Щоб взяти участь, заповніть анкету за посиланням.
https://forms.gle/4sJWDz1MoFkCMTsh7
Подача заявок – до 28 червня 2020.

Робота майстерні та публікація матеріалів відбуватиметься на базі проекту All about storytelling
Партнери проекту WIZ-ART та RADAR
Проект здійснюється у рамках Фокус на культуру, за підтримки Львівська міська рада та Управління Культури

Авторка програми – Жанна Озірна. Режисерка і сценаристка, авторка блогу All About Storytelling, лекторка курсу Медіавиробництво та креативні індустрії Українського католицького університету, програмна координаторка Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival (з 2019) та Львівського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів Wiz-Art (2015-2017).

Перелік авторок_ів, які взяли участь у проєкті:

Поліна Яковлева “Займається”
Альона Шилова “Жінка, яку я ненавиджу”
Валерія Рябуха “Зоряна”
Христина Погоржельська “Чужа дитина”
Надія Парфан “Друга неділя травня”
Анастасія Бабенко “Пелюшковий торт”
Руслан Ярошенко “Назва моря”
Роксолана Поцюрко “Будь їжаком”
Волкова Анастасія “Вісім банок зеленого горошку”
Діана Горбань “Ліплення”