Своя Кімната

Як показує досвід, найкраще зрозуміти, куди тебе веде власний сценарій, можна у довгих і ґрунтовних розмовах про нього. Обговорювати кіноісторії я люблю так само сильно, як і їх писати. А ще я вмію уважно слухати, слушно коментувати, ставити складні питання, добре аналізувати і підштовхувати до роздумів. Тому – пропоную влаштувати власний online screenwriting workshop.

Насправді, СВОЯ КІМНАТА вже розпочала свою підпільну діяльність і дві розмови по півтори години.

З Тетяною Симон про її повний метр Контроверсійність. Ми обговорювали персонаж головної героїні, а також взаємовплив фабульної і двох сюжетних ліній.


З Марією Пономарьовою та її серіалом Smart Kids. Ми обговорювали посил серіалу, два можливі варіанти його структури, горизонтальну та вертикальні лінії, мотивації головних персонажів і часопростір, в якому розгортаються події.

Щоб стати учасницею СВОЄЇ КІМНАТИ, вам потрібно мати синопсис/трітмент повного метру або заявку серіалу – і конкретний запит, що найбільше всього вам не вдається, тривожить, не пускає далі ітд. (Гарантую, що ваші ідеї залишаться виключно вашим творчим здобутком й інтелектуальною власністю. В мене в самої повні кишені проектів, тут аби своє дописати).

Пишіть у приват All about storytelling і бронюйте собі ось такі часові слоти: щовівторка та щочетверга, 11:00-12:30, до кінця карантину.

Це проект добровільних засадах і виключно для жіночого товариства. Як заповідала нам Вірджинія Вульф*