2й “Сценарний пітчинг” від Української кіноакадемії та Dzyga MDB | 31.01.21

Стартує другий конкурс проєкту “Сценарний пітчинг” для продюсерів, які знаходяться в пошуках нових ідей, а також для сценаристів, які прагнуть презентувати свої ідеї та готові сценарії продюсерам. Організатори проєкту — Українська кіноакадемія та онлайн-база українського аудіовізуального сектору DzygaMDB.

З 16 до 24 грудня всі продюсери, які хочуть долучитися до проєкту, можуть заповнити форму за посиланням.
Після того, як будуть зібрані всі побажання від продюсерів, буде сформовано критерії для подання заявок на пітчинг від сценаристів. Приймання заявок від сценаристів розпочнеться в січні 2021 року.

Пітчинг буде проходити в онлайн-форматі, аби доєднатися мали змогу усі бажаючі продюсери та сценаристи. Також на facebook-сторінці DzygaMDB будуть розміщені текстові та відеорекомендації щодо того, як правильно підготувати заявку на пітчинг, як його проводити тощо. 

Проєкт вже підтримали такі продюсери, як Єгор Олесов (Animagrad), Володимир Яценко (Limelite та ForeFilms), Олексій Гладушевський (StarLightMedia (Starlight Originals) та Real Pictures), Ольга Пантелеймонова (Star Media), Наталя Стрибук (Телеканал “Україна”), Олена Канішевська (“Теле Про”, “Медіа Група Україна”), Олена Єремеєва, Христина Шкабар (1+1 media).

Сценарний пітчинг проводиться за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Українського культурного фонду.

Перший “Сценарний пітчинг” відбувся онлайн у червні 2020 року.  Ініціатором його проведення виступив сценарист Сергій Касторних. Загалом у проєкті “Сценарний пітчинг” взяли участь понад 50 продюсерів та 250 сценаристів. Після проведення конкурсу на онлайн-ресурсі DzygaMDB було сформовано постійно діючу бібліотеку сценаріїв

Джерело: Dzyga MBD